استراتژی ها

استراتژی های بازرگانی ایلیا

خدمات

تمامی خدمات ایلیا در یک نگاه

ثبت سفارش خودرو

متقاضیان و مشتریان می توانند برای ثبت سفارش خودرو مورد نظر خود به شرکت بارمان تجارت ایلیا مراجعه کرده و در اسرع وقت تمامی فرآیند های ثبت سفارش را انجام دهند. متخصصین و کارشناسان با تجربه شرکت بازرگانی ایلیا بصورت کاملا قانونی و مطابق با آخرین قوانین و مقررات تمامی سفارشات ثبت را انجام داده و تمامی مجوزات در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

ترخیص خودرو

شرکت بارمان تجارت ایلیا در تمامی زمینه های ترخیص خودرو در خدمت متقاضیان و مشتریان می باشد. ایلیا با بیش از 10 سال سابقه در بخش ترخیص خودرو دارای کارشناسانی با تجربه در تمامی امور ثبت و ترخیص است که با کاهش پروسه های غیر ضروری در بخش گرفتن مجوز های ترخیص خودرو، امور شما را در اسرع وقت انجام میدهد.

واردات خودرو

بازرگانی ایلیا تریدینگ با سایقه طولانی مدت در زمینه امور تجاری خودرو، یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه واردات خودرو در ایران می باشد. متقاضیان می توانند با ثبت سفارش خودرو خود در شرکت ایلیا تمامی امور واردات خودرو خود را به این شرکت بسپارند. این شرکت با دارا بودن کارشناسان با تجربه، امور واردات را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

تهیه پروفرما

پروفرما سندی است معتبر که از طرف فروشندگان صادر می گردد . محتویات آن شامل اطلاعات فروشنده از قبیل نام و نشانی و اطلاعات خریدار شامل نام و نشانی می باشد. دیگر اطلاعاتی مانند نوع و مقدار و تعداد کالا و همچنین قیمت کالا از نوع واحد و کل و شرایط پرداخت هزینه ها و زمان موعد تویل دادن کالاو همچنین مبدا کالا و میزان اعتبار پروفرما می باشد.

واردات کالا

شرکت بازرگانی ایلیا با مدیرانی با سابقه و نیرهایی متخصص و توانمند در زمینه ترخیص کالاها از کلیه گمرکات با استفاده از آخرین قوانین و مقررات حال حاضر بازرگانی کشور و بیش از 10 سال تجربه درخشان در زمینه انجام کلیه امور وارداتی و صادراتی و ترخیص کالا و ارائه مشاوره در زمینه امور گمرکی آماده ارائه خدمات به تمامی فروشندگان و فعالان حوزه صنعتی …

انتقال ارز

یکی دیگر از خدمات تجاری در بازرگانی ایلیا ارائه خدمات ارزی به مشتریان می باشد. متقاضیانی که قصد انتقال ارز به داخل کشور و یا انتقال ارز به خارج از کشور را دارند می توانند از سرویس های ارزی ایلیا بهره مند شوند. شرکت ایلیا با داشتن حساب های ارزی معتبر در کشور های مختلف تمامی خدمات مربوطه را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهد .

واردات خودرو

شرکت واردات خودرو ایلیا تریدینگ یکی از بهترین شرکت ها حال حاضر در تهران و ایران برای انجام امود ثبت سفارش خودرو و واردات خودرو و ترخیص خودرو می باشد.

صنایع چاپ و بسته بندی

یکی دیگر از خدمات متنوع گروه بازرگانی بارمان تجارت ایلیا در زمینه واردات عرضه دستگاه های چاپ و کارتن سازی می باشد که با توجه به نیاز های مشتری عرضه می شود. گروه بازرگانی بارمان تجارت ایلیا می باشد همواره با بیش از 10 سال سابقه موفق و درخشان در این زمینه سعی کرده است بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان عرضه نماید.

دستگاه لیزر

دستگاه لیزر یکی از دستگاه هایی است که در انجام امور برش بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد ، بارمان تجارت ایلیا پس از انجام تحلیل های اقتصادی و فنی توانسته است بهترین و کارآمد ترین دستگاه های برش لیزری را برای صنایع مرتبط از جمله قالب سازی و چاپ و بسته بندی گزینش کرده و اقدام به واردات آنها برای استفاده متقاضیان کند.